Solo 0122 - herní panel

Krásná interaktivní sestava Solo 0122 zaujme na první pohled a rozveselý každé dětské hřiště.  Hrací prvek v modro-zeleném provedení vyvolává touhu ke společným hrám s ostatními dětmi a tím upevňuje sociální kontakt. Prvek je určen pro veřejná hřiště obcí, restaurací a mateřských školek.  Sestava je určena dětem od 1 - 12 let.

Předností sestavy je možnost hraní pro handicapované děti na kolečkovém křesle a tím jim dát možnost včlenit se mezi ostatní děti.

Solo 0122 je vyrobena z kvalitní ocelové konstrukce ošetřené práškovým nástřikem o profilu 80x 80 cm. Vzdělávací panely a pohyblivé prvky jsou z HDPE desek, které jśou velmi odolné vůči povětrnostním podmínkám. Šrouby i horní části konstrukce jsou pokryté plastovými kryty, pro ještě větší  bezpečnost. O stabilitu a bezpečnost se postará ukotvení ocelovými kotvami, které jsou ošetřeny žárovým pozinkem a uloženy do betonového lože.  

Dopadová výška sestavy je 1 m, tudíž není vyžadována speciální dopadová plocha a postačí udržovaný trávník.

Přesto doporučujeme položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník pod sestavou proti vyšlapání.

Sestava je dodávána v částečně smontovaném stavu společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme ? cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.Certifikát shody s normouČSN EN 1176-1 : 2017
Délka144
Dostupnost náhradních dílůANO
Kotveníbetonovací
Počet uživatelů4 osob
Použitý materiálnerezová ocel / HDPE desky / plast
Povrchová úpravažárový pozink / práškový lak
Šířka77
Velikost bezpečnostních zón13,2 m2
Vhodné pro1 - 12 let
Výška97
Počet kusů:

Orientační cena: 26099.7


Fotogalerie

Solo 0122 - herní panel
Solo 0122 - herní panel


Kuchyně  |   Skříně  |   Kanceláře  |   Nábytek  |   Schodiště  |   Dveřě, okna  |   Pergoly  |   Stavební sklo  |   Ornamentní sklo

Ochrana a zpracování osobních údajů

© 2013 Hranol - Ruská 1163/68, Ostrava-Vítkovice, telefon: 595 952 120

  Tento projet je spolufinancován evropským fondem pro regionální rozvoj a ministerstvem průmyslu a obchodu.