Dvojitá tabule z akátu Dvojitá tabule z akátu

 Tato nádherná masivní dvojitá tabule je ideální pro mateřské školy, obce, restaurace a dokonce i pro doplnění stávajících dětských hřišť. S touto dvojitou tabulí budou všechny děti nadšené, protože mohou zde malovat a vyjádřit svou kreativitu. Tato tabule je určena pro děti ve věku od 3 do 14 let, což znamená, že poskytne radost a inspiraci pro široký věkový rozsah.

Přírodní Krása : Naše tabule je vyrobena z kvalitního akátového dřeva, které vyniká svou krásou a přirozeným šarmem. Každý kus dřeva má svůj vlastní charakter a texturu, což dělá každou tabuli unikátní.

Odolná Konstrukce : Konstrukce tabule je pevná a odolná. Akátové stojky jsou betonovány přímo do terénu, což zajišťuje stabilitu i při intenzivním používání. Dřevo je ošetřeno impregnací a odolnou lazurou, což zvyšuje jeho odolnost proti povětrnostním vlivům.

Dvojitá Zábava : Na naší dvojité tabuli je dostatek místa pro více dětí najednou. Můžete vidět, jak se děti propadají do světa kreslení, psaní nebo hraní her.

Překližkové Tabule : Kreslící plochy jsou vyrobeny z kvalitní vodovzdorné překližky, což zajišťuje jejich odolnost vůči vlhkosti a různým povětrnostním podmínkám.

Tato kreslící dvojitá tabule z akátu je ideální pro mateřské školy, obce, restaurace nebo pro každý, kdo chce přinést zábavu a kreativitu do života dětí. Umožněte dětem projevit svou nápaditost a talent na tomto krásném kusu přírody.Certifikát shody s normouČSN EN 1176
Dopadová výškado 1m
Hmotnost stavby73
Kotvenínutno zabetonovat
Materiálakátové dřevo / vodovzdorná překližka
dostuudržovaný trávník
Povrchová úpravaimpregnace
Rozměr230x 25x160 cm
Velikost bezpečnostních zón325x530 cm
Vhodné proděti od 3 - 14 let
bsshop-makerHEROLD - dětský svět a zahrada, s. r. o.
Počet kusů:

Orientační cena: 31929.48


Fotogalerie

Dvojitá tabule z akátu Dvojitá tabule z akátu
Dvojitá tabule z akátu Dvojitá tabule z akátu


Kuchyně  |   Skříně  |   Kanceláře  |   Nábytek  |   Schodiště  |   Dveřě, okna  |   Pergoly  |   Stavební sklo  |   Ornamentní sklo

Ochrana a zpracování osobních údajů

© 2013 Hranol - Ruská 1163/68, Ostrava-Vítkovice, telefon: 595 952 120

  Tento projet je spolufinancován evropským fondem pro regionální rozvoj a ministerstvem průmyslu a obchodu.