Kreslící tabule z akátu
| X - Certifikát shody s normou | Prohlášení o shodě s ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| X - Doporučený věk | 0 do 99 let |
| X - Materiál dopadové plochy | jakákoliv úprava (do 60 cm) |
| X - Materiál konstruce | akát |
| X - Maximální výška pádu prvku | do 0,6 m |
| X - Použité materiály | vodovzdorná překližka, kov, akát |
| X - Povrchová úprava | dvojitý nátěr barvami na dřevo, dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub), ner |
| X - Rozměr prvku (d x š x v) m | 1,7 x 0,15 x 1,7 m |
| X - Velikost bezp. zon (m) | 4,7 x 3,15 m |
| X - Podklad před montáží | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| X - Způsob kotvení | betonáž |
| bsshop-maker | HEROLD |
Fotogalerie
- ÚVOD
- PRODUKTY
- E-SHOP
- SKLUZAVKY A DĚTSKÁ HŘÍŠTĚ
- KONTAKTY
- MAPA

