Modulární sestava Camelot - AutoDakar 100

Sestava je tvořena z modulárního systému Camelot, který je certivikovn dle CŠN EN 1176-1 : 2018 ed. 2 Sestava je proto vhodná k užití na veřejných prostranstvích, stejně jako na pozemcích škol, školek, penzionů a restaurací.

Pro zobrazení konečné ceny sestavy zvolte barvu skluzavky v souvisejících produktech.

Dětské hřiště je určeno pro děti od 3 do 14 let, na děti od 3 do 6 let je nutný dohled dospělé osoby.

Design sestavy je doplňěn o prvky z kvalitních HDPE plastových desek tak, aby připomínaly nákladní automobil a tím podporuje nejen pohybové aktivity dětí, ale i rozvoj fantazie.

Výška volného pádu tohoto dětského hřiště je 1 m. sestava je tedy vhodná pro umístění na udržovaný trávník a není nutné tvořit speciální dopadové plochy.

Celá nosná konstrukce hřiště se skládá z lepených hranolů 9x9 cm, které zajistí, že si dřevo zachová svůj tvar po dlouhou dobu a nedojde tak k jeho zkroucení či popraskání. Na životnosti také přidává impregnace, kterou jsou ošetřeny všechny dřevěné části hřiště. Kovové části sestavy jsou ošetřeny žárovým zinkováním a nehrozí tak nebezpečí koroze.

Sestava obsahuje ? 2x věž bez střechy, 2x prolézací tunel, 1x přechodovou lanovou lávku, 1x kolmou nástupní síť, Sestava neobsahuje skluzavku. K sestavě je zapotřebí skluzavka s nástupní výškou 1m.

Dodávka obsahuje kotvení a veškerý spojovací materiál potřebný k sestavení společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme ? cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.

Životnost sestavy zaručuje kvalitní impregnované dřevo, kotvení zaručuje výbornou stabilitu a jednoduchou montáž. Díky kotvení je také sestava mírně nadzvednuta nad terén a nedochátí tak ke kontaktu dřeva se zemí, aby vám sestava dlouho vydržela. Pro další zvýšení životnosti doporučujeme sestavu natřít ochranným lazurovacím lakem, který nejenže dřevu dodá zářivější odstín, ale i prodlouží životnost použitého dřeva.

Výška volného pádu tohoto dětského hřiště je 1 m. sestava je tedy vhodná pro umístění na udržovaný trávník a není nutné tvořit speciální dopadové plochy. Přesto doporučujeme pod věž položit zatravňovací desky Grass, které ochrání trávník pod sestavou proti vyšlapání.Kotveníbetonovací
Materiálseverský srmk / HDPE plast / vodovzdorná překližka /
Podkladudržovaný trávník
Povrchová úpravaimpregnace
Rozměr sestavy624 x 125 x 250 cm
Velikost bezpečnostních zón1000 x 425 cm
Vhodné proděti od 3 do 14 let
bsshop-makerHEROLD - dětský svět a zahrada, s. r. o.
Výška plošiny100 cm
Výška sestavy250 cm
Počet kusů:

Orientační cena: 108690.67


Fotogalerie

Modulární sestava Camelot - AutoDakar 100
Modulární sestava Camelot - AutoDakar 100
Modulární sestava Camelot - AutoDakar 100
Modulární sestava Camelot - AutoDakar 100
Modulární sestava Camelot - AutoDakar 100
Modulární sestava Camelot - AutoDakar 100
Modulární sestava Camelot - AutoDakar 100


Kuchyně  |   Skříně  |   Kanceláře  |   Nábytek  |   Schodiště  |   Dveřě, okna  |   Pergoly  |   Stavební sklo  |   Ornamentní sklo

Ochrana a zpracování osobních údajů

© 2013 Hranol - Ruská 1163/68, Ostrava-Vítkovice, telefon: 595 952 120

  Tento projet je spolufinancován evropským fondem pro regionální rozvoj a ministerstvem průmyslu a obchodu.