Monkey kreslící tabule malá
Naše malá kreslící tabule je ideálním doplňkem pro dětská hřiště, školky nebo domácí zahrady. Poskytuje dětem prostor pro rozvoj jejich kreativity a podporuje hru na čerstvém vzduchu. Tabule je vyrobena z odolných materiálů, které jsou vhodné pro venkovní použití a odolávají povětrnostním podmínkám.
Veškeré dřevěné části jsou ošetřeny dvojitým nátěrem vodou ředitelnou lazurou, která obsahuje impregnační složky. Tento postup zajišťuje dlouhodobou ochranu dřeva před povětrnostními vlivy, vlhkostí a škůdci, přičemž si dřevo zachovává svou přirozenou krásu.
Veškeré dřevěné části jsou ošetřeny dvojitým nátěrem vodou ředitelnou lazurou, která obsahuje impregnační složky. Tento postup zajišťuje dlouhodobou ochranu dřeva před povětrnostními vlivy, vlhkostí a škůdci, přičemž si dřevo zachovává svou přirozenou krásu.
| X - Certifikát shody s normou | Prohlášení o shodě s ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| X - Doporučený věk | 0 do 99 let |
| X - Materiál dopadové plochy | jakákoliv úprava (do 60 cm) |
| X - Materiál konstruce | severský smrk |
| X - Maximální výška pádu prvku | do 0,6 m |
| X - Použité materiály | kov, severský smrk, vodovzdorná překližka |
| X - Povrchová úprava | nerez, žárovové zikování, dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub), dvojitý n |
| X - Rozměr prvku (d x š x v) m | 1,44 x 0,75 x 1,72 m |
| X - Velikost bezp. zon (m) | 4,44 x 3,75 m |
| X - Podklad před montáží | prostupný terén (zemina), rovina, zpevněný podklad (utažené povrchy / dlažba / beton / teras |
| X - Značka | Monkey |
| X - Způsob kotvení | zemní vruty |
| bsshop-maker | HEROLD - dětský svět a zahrada, s. r. o. |


