Monkeys Kreslící tabule Honza 1600
Podpořte kreativitu dětí s kvalitní oboustrannou kreslící tabulí, která je ideální pro veřejná i domácí hřiště. Tabule je vyrobena z odolné překližky, ošetřené podkladovým nátěrem a speciální tabulovou barvou, která umožňuje snadné psaní i mazání křídou.
Dřevěný rám dodává tabuli stabilitu a přírodní vzhled ladící s venkovním prostředím. Součástí balení je betonovací kotvení, které zajišťuje pevné a bezpečné ukotvení do země.
Oboustranná plocha pro více prostoru ke kresleníPevný dřevěný rám pro dlouhou životnost natřený odolnou lezurou s příměsí impregnaceBetonovací kotvení pro bezpečnou instalaciOdolný povrch vhodný pro venkovní použití
Skvělá volba pro dětská hřiště, školy i školky!
Dřevěný rám dodává tabuli stabilitu a přírodní vzhled ladící s venkovním prostředím. Součástí balení je betonovací kotvení, které zajišťuje pevné a bezpečné ukotvení do země.
Oboustranná plocha pro více prostoru ke kresleníPevný dřevěný rám pro dlouhou životnost natřený odolnou lezurou s příměsí impregnaceBetonovací kotvení pro bezpečnou instalaciOdolný povrch vhodný pro venkovní použití
Skvělá volba pro dětská hřiště, školy i školky!
| X - Certifikát shody s normou | Prohlášení o shodě s ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| X - Doporučený věk | 0 do 99 let |
| X - Materiál dopadové plochy | jakákoliv úprava (do 60 cm) |
| X - Materiál konstruce | severský smrk |
| X - Maximální výška pádu prvku | do 0,6 m |
| X - Použité materiály | vodovzdorná překližka, severský smrk, kov, HDPE plast |
| X - Povrchová úprava | dvojitý nátěr barvami na dřevo, dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub), ner |
| X - Rozměr prvku (d x š x v) m | 1,8 x 0,21 x 1,72 m |
| X - Velikost bezp. zon (m) | 4,8 x 3,21 m |
| X - Podklad před montáží | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| X - Značka | Monkey |
| X - Způsob kotvení | betonáž |
| bsshop-maker | HEROLD - dětský svět a zahrada, s. r. o. |



