Monkeys Kreslící tabule s počítadlem
Tento multifunkční edukační prvek je ideální doplněk na školní zahrady, hřiště nebo jiná venkovní prostranství. Nabízí velkou kreslící tabuli o rozměrech 1,5 × 1 m a počítadlo, které podporuje zábavnou formou výuku matematiky.
Počítadlo : Obsahuje 10 řad s barevnými kuličkami (4 různé barvy), celkem 100 kuliček pro procvičování základních početních operací.
Konstrukce : Nosné stojny jsou z masivních lepených hranolů o rozměrech 9 × 9 cm, opatřené lazurou v odstínu zlatý dub s příměsí impregnace, která chrání dřevo před škůdci a hnilobou.
Odolnost : Dlouhou životnost zajišťují ocelové kotvící patky, které oddělují dřevo od zeminy a chrání jej před vlhkostí a odhníváním. Pro zvýšení ochrany doporučujeme ošetření lazurovacím lakem.
Tento odolný a estetický prvek nejen obohacuje venkovní prostor, ale také aktivně podporuje kreativitu a vzdělávání dětí.
Počítadlo : Obsahuje 10 řad s barevnými kuličkami (4 různé barvy), celkem 100 kuliček pro procvičování základních početních operací.
Konstrukce : Nosné stojny jsou z masivních lepených hranolů o rozměrech 9 × 9 cm, opatřené lazurou v odstínu zlatý dub s příměsí impregnace, která chrání dřevo před škůdci a hnilobou.
Odolnost : Dlouhou životnost zajišťují ocelové kotvící patky, které oddělují dřevo od zeminy a chrání jej před vlhkostí a odhníváním. Pro zvýšení ochrany doporučujeme ošetření lazurovacím lakem.
Tento odolný a estetický prvek nejen obohacuje venkovní prostor, ale také aktivně podporuje kreativitu a vzdělávání dětí.
| X - Certifikát shody s normou | Prohlášení o shodě s ČSN EN 1176 - pro veřejná hřiště |
| X - Doporučený věk | 0 do 99 let |
| X - Materiál dopadové plochy | jakákoliv úprava (do 60 cm) |
| X - Materiál konstruce | severský smrk |
| X - Maximální výška pádu prvku | do 0,6 m |
| X - Použité materiály | vodovzdorná překližka, severský smrk, kov, HDPE plast |
| X - Povrchová úprava | nerez, žárovové zikování, dvojitý nátěr odolnou lazurou s příměsí impregnace (zlatý dub), dvojitý n |
| X - Rozměr prvku (d x š x v) m | 2,47 x 0,1 x 1,73 m |
| X - Speciální vlastnosti | Edukační |
| X - Velikost bezp. zon (m) | 7 x 3,1 m |
| X - Podklad před montáží | prostupný terén (zemina), rovina, skrývka zeminy 30 cm pro budoucí dopadové plochy |
| X - Značka | Monkey |
| X - Způsob kotvení | betonáž |
| bsshop-maker | HEROLD - dětský svět a zahrada, s. r. o. |





