Solo - mašinka

Roztomilý interaktivní herní prvek ve tvaru Mašinky, v červeno-žlutém designu, zaujme na první pohled a rozveselý každé dětské hřiště.  Sestava vyvolává touhu ke společným hrám s ostatními dětmi a tím upevňuje sociální kontakt. O ještě větší zábavu se postará tunel, kterým děti prolezou do kabiny mašinky. Prvek je určen pro veřejná hřiště obcí, restaurací a mateřských školek a je určen dětem od 3 - 12 let.

Mašinka je vyrobena z kvalitních materiálů, jako je vysokotlaká deska HPL, která je odolná vůči poškrábání a povrchovému opotřebování. Střecha a boční panely jsou z odolné HDPE desky odolné vůči povětrnostním podmínkám.  Dvojitý trubkový průchod je vyrobený z polypropylenu. Stabiliní ocelová konstrukce je ošetřena práškovým pozinkem a práškovým lakem. O bezpečnost se postará ukotvení ocelovými kotvami, které jsou ošetřeny žárovým pozinkem a uloženy do betonového lože.  

Dopadová výška sestavy je 1 m, tudíž není vyžadována speciální dopadová plocha a postačí udržovaný trávník.

Přesto doporučujeme položit zatravňovací desky Grass nebo Saf, které ochrání trávník pod sestavou proti vyšlapání.

Za příplatek je možnost vybrat jiný barevný design - výběr z barev : zeleno-černá, červeno-černá, modro-černá a hnědo-černá.

Sestava je dodávána v částečně smontovaném stavu společně s montážním návodem. Pokud si na montáž netroufáte sami, rádi Vám montáž zajistíme ? cenu montáže naleznete v souvisejících produktech.Certifikát shody s normouČSN EN 1176
Dopadová výška
Kotveníbetonovací
dostuudržovaný trávník
Použitý materiálvysokotlaké HPL desky / HDPE plast / kov
Povrchová úpravapráškový pozink / práškový lak
Rozměr168x94x166
Velikost bezpečnostních zón16,5 m2
Vhodné od3-12 let
Počet kusů:

Orientační cena: 82749.48Kuchyně  |   Skříně  |   Kanceláře  |   Nábytek  |   Schodiště  |   Dveřě, okna  |   Pergoly  |   Stavební sklo  |   Ornamentní sklo

Ochrana a zpracování osobních údajů

© 2013 Hranol - Ruská 1163/68, Ostrava-Vítkovice, telefon: 595 952 120

  Tento projet je spolufinancován evropským fondem pro regionální rozvoj a ministerstvem průmyslu a obchodu.